Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 26.08.2009, 17:12
AYALA napisał(a):Wyświetl post
obawiam sie że jeśli Widzew zostanie dołączony do ekstraklasy to zmniejszy sie suma pieniądzy od canal plus dla pozostałych drużyn w tym i dla Wisły.Bo najpierw kwota pieniędzy od stacji telewizyjnej była dzielona na 16 zespołów a teraz na 17 ?
Myślę, że pieniądze dla Widzewa to problem PZPNu a nie 16 klubów z ekstraklasy.
Odpowiedz cytując