AYALA napisał(a):

|
obawiam sie że jeśli Widzew zostanie dołączony do ekstraklasy to zmniejszy sie suma pieniądzy od canal plus dla pozostałych drużyn w tym i dla Wisły.Bo najpierw kwota pieniędzy od stacji telewizyjnej była dzielona na 16 zespołów a teraz na 17 ?
|
Myślę, że pieniądze dla Widzewa to problem PZPNu a nie 16 klubów z ekstraklasy.