Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15903
Stary 26.08.2009, 16:55
Brozek posiedzi w naszej lidze i nie zbiednieje Ma tutaj dobre warunki a chetni sie na pewno znajda, o ile sie "odblokuje" Liga angielska to chyba zly kierunek, chodziaz Majewski cos tam gra a jak wiemy nie grzeszy warunkami fizycznymi.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując