Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1591
Stary 26.08.2009, 16:44
Oczywiście za chwilę odezwie się Cracovia- że Widzew nielegalnie, że ciągną laski pod zielonym stolikiem. Ale co najlepsze- to na pewno wina GTS'u! O zgrozo.


Odpowiedz cytując