Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 26.08.2009, 16:42
Cracovia,Widzew...ciekawe kto jeszcze dolaczy do grona wiecznie pozbawionych honoru druzyn

"Mozna zagrac te 3-4 kolejki w srody albo w dni wolne " - To mi sie spodobalo

To jest paranoja, najwiekszy cyrk w pilce noznej na swiecie.

Najwiecej zatrzymanych, walki z licencjami i teraz to... Zaorac,wykluczyc i posadzic kukurydze...Ta liga to posmiewisko,dno, zero stylu i mozna tak wymieniac w nieskonczonosc.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując