Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15900
Stary 26.08.2009, 16:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
co do tej dziury budżetowej - sprawa wydaje mi się dziwna.

Oczywiście, rozumiem, że w budżecie mozna bylo zakładac jakieś dodatkowe 2 mln euro wpływów, ktorych teraz nie ma.
Ale z drugiej strony te 2 mln euro musiały miec po drugiej stronie jakieś konkretne przeznaczenie, bo inaczej mowienie o dziurze jest bez sensu.
Tym przeznaczeniem mogly być jakieś dwa, trzy dodatkowe zakupy wraz z ich kontraktami: bramkarz, napastnik, kreatywny pomocnik...
Jednak po Levadii musimy zapomniec o zakladanych wpływach, ale i (o czym nikt nie mowi) o zakladanych wydatkach.
Wychodzic więc powinno na zero.
O co więc chodzi?
A nie przyszło Ci do głowy, że Wisła w tym roku gra na stadionie w Sosnowcu za co musi płacić, dodatkowo wpływy z biletów i karnetów spadły na łeb na szyję! Ten sezon trzeba się przemęczyć, będzie stadion, będą większe wpływy, będą transfery nawet na kolanie. Raczej nie w drugą stronę. Niektórzy chyba o tym zapomnieli, że Wisła (s)traci w tym sezonie ogromne pieniądze w związku z grą w Sosnowcu i prawdopodobnie musiała założyć wpływy w wysokości 2 mln ojro, żeby domknąć budżet.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.08.2009 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując