andalemono napisał(a):

|
Orientuje sie ktoś, kto nas wyruchał z terminem Lechii? Miała być sobota albo piątek, żeby nie gonić na zbity pysk do pracy w poniedziałek.
|
Telewizja Canal + decyduje o porach meczów transmitowanych, widocznie taką mieli koncepcje weekendu