Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 26.08.2009, 15:31
mic napisał(a):Wyświetl post
Widzew domaga się gry w Ekstraklasie od najbliższej kolejki
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

I robi sie coraz ciekawiej

Nie zdziwie sie jak jutro okaze sie, ze rozgrywki beda zawieszone
Za chwile to jeszcze ŁKS będzie chciał grać w ekstraklasie (chodź ta nazwa nie pasuje do tych rozgrywek). Kabaret normalnie ale chyba nikt specjalnie zaskoczony nie jest.
Odpowiedz cytując