Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
1588
26.08.2009, 15:31
mic
napisał(a):
Widzew domaga się gry w Ekstraklasie od najbliższej kolejki
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
I robi sie coraz ciekawiej
Nie zdziwie sie jak jutro okaze sie, ze rozgrywki beda zawieszone
Za chwile to jeszcze ŁKS będzie chciał grać w ekstraklasie (chodź ta nazwa nie pasuje do tych rozgrywek). Kabaret normalnie ale chyba nikt specjalnie zaskoczony nie jest.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89