|
nie rozumiem tego calego sprzedawania Diaza - on może miec czasem gorsze (wg ocen estetów) występy, co nie dowodzi, że się nie rozwija.
To jeden z nielicznych piłkarzy na ktorych zawsze można liczyć - jest uniwersalny, świetnie współpracuje z Sobolem, potrafi rozpocząc i przeprowadzić akcję ofensywną, nie odstawia nogi, swietnie realizuje założenia taktyczne.
Co do uwag, że niby blokuje miejsce Jirsakowi - nie rozsmieszajcie mnie...
Bo niby dlaczego Diaz zwrócił na siebie uwage zachodnich agentów, a wasz wielki Jirsak nie?
Dla mnie jednym z zawodników Wisły w drugiej linii, którego odejścia bym nie żałował jest Jirsak, za ktorego zapłaciliśmy o całe 700 tys euro za dużo.
Podejrzewam, że gdyby ktoś chciał dzis go odkupić za połowę tej ceny, w klubie odetchnięto by z ulgą.
Ale nie na forum: tu lepiej sprzedać za 1,5 mln wartościowego piłkarza niż przyznać, że Jirsak niczego sobą nie prezentuje.
Sprzedaż Diaza i pozostawienie Jirsaka to samobój i obniżenie poziomu sportowego.
Tomas tylko na tym forum zasługuje na swoje 700tys euro za ktore przyszedł.
Poza tym nigdzie w Europie i na świecie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|