KIBICE
UNII OŚWIĘCIM PRZEKAZALI GADŻETY NA CEL POMOCY DLA CHŁOPAKÓW !!!
Zostały przekazne:
- szalik Unii Oświęcim,
- szalik Górnika Brzeszcze,
- szalik KS Olkusz
- unikatowy film Unii Oświęcim,
- pamiątkowa koszulka "Wisła Mistrz 2009"
Unia dziękujemy !!!
OTO AUKCJE Z GADŻETAMI:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5474091