Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 26.08.2009, 13:21
KIBICE UNII OŚWIĘCIM PRZEKAZALI GADŻETY NA CEL POMOCY DLA CHŁOPAKÓW !!!

Zostały przekazne:
- szalik Unii Oświęcim,
- szalik Górnika Brzeszcze,
- szalik KS Olkusz
- unikatowy film Unii Oświęcim,
- pamiątkowa koszulka "Wisła Mistrz 2009"

Unia dziękujemy !!!

OTO AUKCJE Z GADŻETAMI:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5474091
Ostatnio edytowane przez Mr. X : 26.08.2009 o godz. 18:46.

Odpowiedz cytując