Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15887
Stary 26.08.2009, 12:58
Gin napisał(a):Wyświetl post
To gratuluje prezesowi Wilczkowi wyobraźni skoro do budżetu wlicza wirtualne pieniadze , to tak jak ja bym prowadził firme i liczył wirtualne zyski ze sprzedazy której nie było . Szkoda gadac .
Proponuję, aby na ten temat wypowiadały się wyłącznie osoby, które przepracowały w swoim życiu choćby kilka miesięcy i mają choćby minimalne pojęcie o ekonomii. Każda firma (w tym też klub piłkarski) planuje wydatki w oparciu o przewidywane przychody - w przypadku Wisły - wpływy z Canal Plus, biletów, sponsorów, transferów. To nazywa się budżetem - zawsze są to PRZEWIDYWANE przychody. Budżet raz się sprawdza, raz nie. W naszym pzypadku niestety się nie sprawdził.
rrr
Odpowiedz cytując