Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10666
Stary 26.08.2009, 12:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak we wrzesniu wyglada sytuacja z noclegami w Zakopocu,na szlakach itd.


Niby koniec sezonu() a jednak wrzesien zwykle jest jeszce ladny i w miare cieply ,ale ludzi na szlakach chyba nie tyle co lipiec/sierpien

(pytam tych co maja jakies porownie np z 2008 rokiem )



Bo wreszcie chcialbym w spokoju i kulturalnie dostac sie do Morskiego Oka
W zeszlym roku bylem w sierpniu i we wrzesniu.Nieporownywalnie jest juz mniej osob we wrzesniu i znacznie spokojniej Co do noclegow to wejdz sobie np na www.ezakopane.pl i tam masz mase ofert,ogladaj,zadzwon i sobie zarezerwuj bo miejsce na wrzesien powinno byc spokojnie,a i cena dobra
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując