W zeszlym roku bylem w sierpniu i we wrzesniu.Nieporownywalnie jest juz mniej osob we wrzesniu i znacznie spokojniej

Co do noclegow to wejdz sobie np na
www.ezakopane.pl i tam masz mase ofert,ogladaj,zadzwon i sobie zarezerwuj bo miejsce na wrzesien powinno byc spokojnie,a i cena dobra
