Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.08.2009, 11:00
Angmir napisał(a):Wyświetl post
OK ale przecież ze skillami właśnie chodzi mi o to żeby były odwzorowaniem rzeczywistości a nie Cwielong łowca bramek. Z tego co wiem taką robote powinien zrobić tzw "reasercher" EA na Polskę. Żeby nie było potem kwiatków takich że dajmy na to Rosłoń (kto to jest gra wogóle w Wiśle ?) w F09 był lepszy od Głowackiego i Marcelo. Wiadomo ciężko przewidzieć rozwój piłkarza, ale przynajmniej startowe skille powinny odzwierciedlać to jak ktoś gra. I teka praca powinna być włąsnie pracą EA Polska, a nie moderów. A co do edytorów, tow iem sam sobie przerabiam polską ligę za pażdym razem - tyle że taka przebudowa zajmuje mi ok 2 miesięcy.
Niedawno załapałem się na reviewera bazy danych FIFA. Nie mogę zdradzać szczegółów jak na dzień dzisiejszy wygląda baza danych. Mogę jedynie powiedzieć, że staram się aby poprawiono skille takich zawodników jak Małecki, Boguski, Marcelo czy Diaz (działa to też w drugą stronę na niekorzyść Łobodzińskiego i Jopa). Jeśli moje poprawki zostaną jako tako uwzględnione to nie powinno być źle.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)