Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10664
Stary 26.08.2009, 10:41
w pudełku masz taki klucz , mozesz zrobic to szpilką jesli masz Iphone 2g (w 3g dołączali właśnie ten niby kluczyk) i na górze masz malutką dziurke , wcickasz szpilke w tą dziurkę i wysuwa się szufladka na kartę sim
Odpowiedz cytując