Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
10663
26.08.2009, 10:40
Numark
napisał(a):
jak wlozyc karte sim do iphona?
http://www.youtube.com/watch?v=kir19QRGzv8
o to chodzi ?
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02