|
W istocie projekt nie jest najwyższych lotów, stadion będzie jaki będzie, ale najważniejsze aby Kibice Wisły go zapełniali przynajmniej w 70 % wtedy nikt nie będzie marudził o błędach tylko będzie żył atmosferą stadionu i meczu a to jest najważniejsze dla nas kibiców.
|