Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4171
Stary 26.08.2009, 10:08
W istocie projekt nie jest najwyższych lotów, stadion będzie jaki będzie, ale najważniejsze aby Kibice Wisły go zapełniali przynajmniej w 70 % wtedy nikt nie będzie marudził o błędach tylko będzie żył atmosferą stadionu i meczu a to jest najważniejsze dla nas kibiców.
Odpowiedz cytując