Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15882
Stary 26.08.2009, 10:04
Najgorsze co przydarzyło się Pawłowi Brożkowi to jego menadżer, który moim zdaniem fatalnie prowadzi interesy swoich klientów. Miesza im w głowach zamiast znaleźć konkretnego pracodawce.
Odpowiedz cytując