Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
15882
26.08.2009, 10:04
Najgorsze co przydarzyło się Pawłowi Brożkowi to jego menadżer, który moim zdaniem fatalnie prowadzi interesy swoich klientów. Miesza im w głowach zamiast znaleźć konkretnego pracodawce.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo