Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 26.08.2009, 09:52
A mnie w tej calej korupcyjn-licencyjnej zgadywance najbardziej irytuje postawa szefa wszystkich szefow Grzesia. No jak lysawy typ moze w ogole nie zabrac glosu i wypowiedziec sie co lezy na rzeczy. Przeciez to on firmuje swoim brzydkim ryjem caly ten pzpnowski burdel i chyba do cholery winien jakos zareagowac.

Ale nie, po co? Lepiej dalej windowac sobie pensje, siedziec na dupsku na Miodowej i tylko podrzucac prasie Kwiatkowskiego czy jak tam sie nazywa rzecznik tego kolka wzajemnego klepania sie po plecach.
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
Odpowiedz cytując