Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15880
Stary 26.08.2009, 09:45
konrad89 napisał(a):Wyświetl post
To ty nie masz pojęcia o czym ja piszę. Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, choć patrząc na twojego ulubieńca (idola?) jakiego masz w emblemacie to może być z tym ciężko. Juz we wcześniejszym poście napisałem, że to Fulham zrezygnowało z Brożka, a nie odwrotnie. A kwestia pieniędzy dla zawodnika na pewno nie była tu przeszkodą. Na następny raz zanim coś głupiego napiszesz to przemyśl to. Naprawdę, to nie boli.

Odniosłem się do fragmentu wypowiedzi Twojej w jednym zdaniu, reszta już tego nie dotyczyła. Nie masz pojęcia o czym piszesz w kwestii potrojenia zarobków i czy by się zgodził na to. Jeśli zaproponowaliby Brożkowi 540 tysięcy euro, to by odmówił. Ale kwota na pewno była wyższa.

P.S Jaś Fasola jest w porządku
Odpowiedz cytując