Griszka30KR napisał(a):

Jeszcze wszystkim którzy z nas sie nabijaja zamkniemy ryła , jak dojdzie do nas Janczyk i zostanie Brożek....
|
Oby. ale myślę, że pozostanie Brożka = skasowanie sprawy przyjścia Janczyka. Choć oczywiście jest duża potrzeba aby doszedł drugi napastnik...