|
W "sprawie Małeckiego" moje zdanie jest takie, że powinni przywalić karę wyłącznie temu Czyżniewskiemu. Jak ma ochotę na jakieś szarpaniny to niech się umówi np. z Gołotą pod jakimś barem i tam się popisuje. Piłka to nie ta dyscyplina.
Marcelo mam nadzieję, że zdoła wrócić i być zdolny do gry w sobotę. Jop to jak rosyjska ruletka... zwłaszcza przy Franku i szybkim Grosickim naprzeciwko...:(
|