Wyświetl pojedynczy post
shympek_AZORY
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków Miasto Wisły Królowej Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15877
Stary 26.08.2009, 09:37
Z tym Janczykiem to coś nie za bardzo mi się podoba...

To jego gest w stronę kibiców po strzelonej bramce na MŚ w Kanadzie
Jesteśmy Dumą Tego Miasta! A w Naszych Sercach Biała Gwiazda!
WISŁA KRAKÓW AZORY
Odpowiedz cytując