Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
shympek_AZORY
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków Miasto Wisły Królowej Polski
Offline
#
15877
26.08.2009, 09:37
Z tym Janczykiem to coś nie za bardzo mi się podoba...
To jego gest w stronę kibiców po strzelonej bramce na MŚ w Kanadzie
Jesteśmy Dumą Tego Miasta! A w Naszych Sercach Biała Gwiazda!
WISŁA
KRAKÓW
AZORY
shympek_AZORY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shympek_AZORY
Znajdź inne posty napisane przez shympek_AZORY