Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 26.08.2009, 07:19
kresequ, Daniel Parejo nie chce przejść na początku sezonu do Wisły... chce za dużo kasy tygodniowo. Dopiero bo sezonie albo dwóch mogę go kupić za ok. 2 MLN... Na początku w Legii ile możesz dać max. tygodniowo?

Co do reszty zawodników - już odpalam FMa i obczajam te Twoje wynalazki

A jakiegoś prawego obrońcę masz?
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 26.08.2009 o godz. 07:32.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując