kresequ, Daniel Parejo nie chce przejść na początku sezonu do Wisły... chce za dużo kasy tygodniowo. Dopiero bo sezonie albo dwóch mogę go kupić za ok. 2 MLN... Na początku w Legii ile możesz dać max. tygodniowo?
Co do reszty zawodników - już odpalam FMa i obczajam te Twoje wynalazki
A jakiegoś prawego obrońcę masz?