Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.08.2009, 00:43
wiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile gwaiazdek bedziemy miec Przydalo by sie z 4 chociaz
Zawsze jak się biorę za edycję to jest pięć.