|
nie wiem kogo pytac moze bedzie ktos wiedzial
gdzie moge ubiegac sie o uprawnienia na koparke ? jaki koszt i ile trwa kurs ,czy jest jakis egzamic ?
aha i czy przez bezrobocie cos da sie zalatwic taniej bo ktos mi mowil ze na wozki widlowe tak robil
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 25.08.2009 o godz. 23:25.
|