Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2769
Stary 25.08.2009, 22:56
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
W głowie się nie mieści, żeby ktoś tu wypisywał teksty typu"ekstraklasa niech ukarze finansowo Małeckiego". Co Wy pierdo..cie?! Ekstraklasa,pzpn to jedno wielkie guw.o! Karają już kluby za wszystko co się da a Wy im jeszcze takie propozycje rzucacie? Piłka to gra dla facetów i na boisku też czasem trzeba być chamem ale widz, że poniektórzy to ku..a już powariowali ! idzcie do teatru albo do filharmonii jak się Wam che oglądać KULTURE! MAłECKI= WISłA KRAKóW !!! MAłY JESTEśMY Z TOBą ! W sobotę wszyscy do sosnowca !!!
Super ale tylko wtedy gdy ta waleczność,zadziorność jest na boisku.Rozumiem,że podczas meczu jest prowokowany przez kibiców ale on musi w tym momencie opanować emocje i nie odpyskowywać im słownie lub gestami wtedy pokaże klase dla mnie waleczność pokazuje Radek Sobolewski a Małecki w meczu z Arką sfaulował przeciwnika i jeszcze miał do niego o to pretensje..no to ludzie o czym my rozmawiamy,od pewnego momentu tak jest i dla mnie własnie to się w głowie nie miesci
Odpowiedz cytując