Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.08.2009, 22:33
Skończy się zapewne na Wiślackiej okładce i menusach jak to napisał kolega wyżej,swoją drogą jaki EA Polska miało by popyt gdyby co roku robili takie ekstra wydania dla danej drużyny,jej stadion,przyśpiewki,jakieś bonusy klubowe do odblokowania w postaci archiwalnych filmików...ehhh pomarzyć...