Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.08.2009, 22:28
Zawsze można użyć dobrej kompresji nie zapominajcie o tym.Ciekawi mnie co będzie w tej edycji Wiślackiej? może stadion Wiselki? przyspiewki dla Wisly korki stroje,flagi?

edit

WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Skończy się zapewne na Wiślackiej okładce i menusach jak to napisał kolega wyżej,swoją drogą jaki EA Polska miało by popyt gdyby co roku robili takie ekstra wydania dla danej drużyny,jej stadion,przyśpiewki,jakieś bonusy klubowe do odblokowania w postaci archiwalnych filmików...ehhh pomarzyć...
Dobrze prawisz polać mu sam o tym właśnie pomyślałem Jakieś wywiady etc.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.08.2009 o godz. 22:49.