Zawsze można użyć dobrej kompresji

nie zapominajcie o tym.Ciekawi mnie co będzie w tej edycji Wiślackiej? może stadion Wiselki? przyspiewki dla Wisly korki stroje,flagi?
edit
WILU TS napisał(a):

|
Skończy się zapewne na Wiślackiej okładce i menusach jak to napisał kolega wyżej,swoją drogą jaki EA Polska miało by popyt gdyby co roku robili takie ekstra wydania dla danej drużyny,jej stadion,przyśpiewki,jakieś bonusy klubowe do odblokowania w postaci archiwalnych filmików...ehhh pomarzyć...
|
Dobrze prawisz polać mu

sam o tym właśnie pomyślałem

Jakieś wywiady etc.