Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10653
Stary 25.08.2009, 22:19
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak we wrzesniu wyglada sytuacja z noclegami w Zakopocu,na szlakach itd.


Niby koniec sezonu() a jednak wrzesien zwykle jest jeszce ladny i w miare cieply ,ale ludzi na szlakach chyba nie tyle co lipiec/sierpien

(pytam tych co maja jakies porownie np z 2008 rokiem )



Bo wreszcie chcialbym w spokoju i kulturalnie dostac sie do Morskiego Oka

Noclegów w Zakopcu to zazwyczaj nie brakuje więc tu nie masz się o co martwić, natomiast co do warunków o które Ci chodzi to nie byłbym taki pewien że we wrześniu będzie o wiele większy luz.

Ogólnie im wcześniej wyjdziesz na szlak, tym będzie mniej ludzi.

ps.w tym roku w Zakopcu nie byłem ale dosłownie na dniach mówili że takiego ruchu to dawno nie było - pokazywali kolejkę do kolejki na Kasprowy bodajże,to była normalnie masakra , podobnie jak były fotki z Giewontu...jak w markecie przed świętami.

Ale jak się zdecydujesz to zdaj relacje jak było bo sam jestem ciekawy.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 25.08.2009 o godz. 22:23.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując