Noclegów w Zakopcu to zazwyczaj nie brakuje więc tu nie masz się o co martwić, natomiast co do warunków o które Ci chodzi to nie byłbym taki pewien że we wrześniu będzie o wiele większy luz.
Ogólnie im wcześniej wyjdziesz na szlak, tym będzie mniej ludzi.
ps.w tym roku w Zakopcu nie byłem ale dosłownie na dniach mówili że takiego ruchu to dawno nie było - pokazywali kolejkę do kolejki na Kasprowy bodajże,to była normalnie masakra

, podobnie jak były fotki z Giewontu...jak w markecie przed świętami.
Ale jak się zdecydujesz to zdaj relacje jak było bo sam jestem ciekawy.