Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.08.2009, 21:35
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Wspominałem o tym, że żeby zrobić rozszerzenie dla całej ligi z face-ami, korkami, kitsami, stadionami itp. itd. gra zajmowałaby za dużo miejsca na dysku. Owszem, że na PS3 można wrzucić na blue-raya, ale powiedzmy sobie szczerze, głównym polem do popisu będzie PieCyk. Jeżeli będziecie chcieli poprawić jakość, ściągajcie patche, łatki i spolszczenia. Linków podawał nie będę, pewnie sami wiecie o jakie mi chodzi.

Angmir, tak się składa, że widziałem wersję Fify (wtedy jeszcze 09) dla Realu Madryt. I powiem Ci, nie wiem, odkąd mieli z nimi podpisaną umowę, ale były wszystkie oryginalne twarze dla zawodników, b.dobrze rozłożone skille, stadion ( no baa ;] , kitsy, korki, oraz menu w barwach Galacticos. Nie liczę na taki efekt na początku współpracy EA z Wisłą, ale jestem dobrej myśli. Poza tym sam wiesz, że jesteśmy 70 ligą na świecie, nie licz na to, że Pawełek będzie miał refleks na 80, albo Brożek z Ćwielongiem skuteczność 99, bądźmy realni Gra zamyka sprawy kto gdzie gra 25 sierpnia albo lipca, także jeszcze niektórzy zdążą przejść do innych zespołów. Masz opcję transfery klubowe, jakbyś chciał uaktualnić troszkę fifę, ściągnij creation mastera, i wgrywaj sobie co chcesz, nasi patchmakerzy ( w tym ja ;] ) są naprawdę b.zdolni

PS: Na głównej nic nie wiedzą nt konsol, na jakich będzie sprzedawana gra. Można się domyślać, że pewnie będzie to PS3.

OK ale przecież ze skillami właśnie chodzi mi o to żeby były odwzorowaniem rzeczywistości a nie Cwielong łowca bramek. Z tego co wiem taką robote powinien zrobić tzw "reasercher" EA na Polskę. Żeby nie było potem kwiatków takich że dajmy na to Rosłoń (kto to jest gra wogóle w Wiśle ?) w F09 był lepszy od Głowackiego i Marcelo. Wiadomo ciężko przewidzieć rozwój piłkarza, ale przynajmniej startowe skille powinny odzwierciedlać to jak ktoś gra. I teka praca powinna być włąsnie pracą EA Polska, a nie moderów. A co do edytorów, tow iem sam sobie przerabiam polską ligę za pażdym razem - tyle że taka przebudowa zajmuje mi ok 2 miesięcy.