Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10651
Stary 25.08.2009, 21:32
Witam, chciałbym sie dowiedziec czy jest jakas mozlowsc wymiany wyswiatlacz LCD w aparacie cyfrowym ?
oraz o ile nie ma takiej mozliwosci to za ile mogłbym sprzedac taki oto aparat z tym ze posiada on mała ryske na LCD mniej wiecej dluga na 7-8 mm, aparat ma chyba 3 miesiace tak wiec jest na gwarancji.

Fuji FinePix A850

Wiem ze ta ryska to nie pzreszkadza w niczym ale pozyczyłem go w stanie idealnym i w takim tez stanie chciałbym oddac, ew. sprzedac i kupic nowy. z góry dzieki za odpowiedz


klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie odnosnie allegro.

Czy jesli kupilem jakas rzecz i wybralem opcje " przy odbiorze" pocztą i przyjdzie listonosz... a mnei nei bd w doimu... to czy zostawi awizo ? czy odrazu odsylaja ? i czy są z tego powodu jakeis problemy?
Przychodzi paczka i jak Cie nie ma to zostawiaja awizo, po jakims czasie jak dalej nie odbierasz to drugie a po dwuch tygodniach odsyłaja do nadawcy i wtedy ten od ktorego kupiłes wystawia Ci negatywa ew. neutrala bo na pozytywa nie masz co liczyc
Powód: allegro
Ostatnio edytowane przez Ja_Kibic : 25.08.2009 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując