Ogryzek napisał(a):

Co mam odpuszczać?
Że nie podoba mi się bezkrytyczny najazd na naszych piłkarzy? Napisz konkretnie o co ci chodzi?
Drogi "kibicu" Arki i Czyżniewskiego sam odpuść "szpilki" do mnie. Mam w tej kwestii całkiem odmienne zdanie od twojego i tyle.
|
Ogryzek wybaczam Ci,że nazwałeś mnie kibice Arki,tym bardziej,że potrafię przejechać dla Wisły grubo ponad 500 km w przeciwieństwie do niektórych lamusów z Krakowa,którzy pod R22 żebrzą o parę złotych na bilet. Mam nadzieję,że wreszcie zrozumiesz,że Małecki za dużo gwiazdorzy i za dużo gada z prasą. Szkoda,że nie rozrózniasz chamstwa od waleczności i szkoda,że patrzysz bezkrytycznie na postepowanie Małeckiego.
To,że mam odmienne zdanie od Ciebie nie znaczy,że jestem kibicem Arki. A Ty w przeciwieństwie do mnie chyba jesteś kibicem Małeckiego a nie Wisły.
PS Po "pierścieniu" widzę,że nie jesteś idiotą tym bardziej się dziwię Twojemu bezkrytycznemu podejściu do Małeckiego.