Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.08.2009, 21:12
"Gwiazdki" to wypadkowa umiejętości zawodników klubu więc żeby mieć 4 gwiazdki musielibysmy mieć wszystkich zawodnikó 1 składu w okolicach skilla 75-80 a rezerwowych 65-75. Będziemy mieli pomiędzy 2,5 a 3 to i tak jest ok.

Do pana co wspominał że zrobienie lepszych twarzy dla Wiślaków to kwestia miejsca na dysku. Wystarczy że lepiej dobiorą facy z pośród tych standardowych żeby to lepiej wyglądało, a nie że jeden Brożek wyglada jak Sobolewski i ma włosy ciemne, a drugi jak Kryszałowicz z blond włosami !!

Jak luż mówiłęm licze na lepsze w tym roku odwzorowanie skillów w całęj anszej lidze. Niech EA pokaże że im zależy na zwiększeniu sprzedarzy w Polszy