ale szczerze to Małeckiemu daleko do Milo to po 1 a po 2 wspomniałem go bo wszyscy sie zachwycali jego "twarda" grą
Wg mnie Malecki chamski nie jest jak napisałem słowne utarczki to element gry.
Nie jestem za chamstwem żeby nie było, ale wydaje mi się ze starszyzna na pewno zwraca mu uwagę jeśli z czymś przesadzi. To już nie jest ten Malecki co kiedyś, mam tylko wrażenie że niektórym nie podoba się to jak on cieszy się z tego ze jest Wiślakiem i nie ukrywa tego.
Nie wiem co w tym tak chamskiego jak 20 latek powie "odczep się chłopie" może on ze wsi i wstydzi się tego?

hehe