|
Debreczen gnoi tych z Levskiego. Ale się porobiło żeby Węgrzy Bułgarów jechali. Wydaje mi się że Kirm jest lepszym piłkarzem od Leandro, ale możliwe że sprowadzając tego drugiego gralibyśmy teraz o awans do Ligi Mistrzów(nie spartoliłby pewnie takiej setki jak Kirm) z Levskim. Tak to w życiu bywa.
Klejndinst zna tochę chłopaków z młodzieżówek. Fajnie jakby kogoś wyczaili jeszcze do napadu na tę rundę za pół darmo, albo na wypożyczenie. Coś a la Beto. Ale pewnie nie da rady. To ogrywać chociaż Leszczaka. Np. w takim meczu z Jagą jakbyśmy prowadzili z 2:0(oby) to trzeba może by pomyśleć o Leszczaku i Czekaju(trzeba przyznać że warunki fizyczne to chłopak ma, fajnie by go było ocenić po jakimś występie, bo mało trochę wiemy jak gra).
Ostatnio edytowane przez Selene : 25.08.2009 o godz. 20:47.
|