Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
kamikaze
Member
Od: 02.2009
Offline
#
12
25.08.2009, 20:36
Co to za problem z pojemnością przecież gry na PS3 są na Blu-Rayu więc się wszystko zmieści
Mam nadzieję, że wyjdzie na PS3, bo jak nie to jak pieprze to.
No i właściwie to kiedy ma to wyjść, bo nie wiem czy czekać czy kupować FIFĘ 10?
kamikaze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamikaze
Znajdź inne posty napisane przez kamikaze