Lysy napisał(a):

Nie wiesz jak dokładnie wyglądała sytuacja to się nie udzielaj. Nie powinni go zawieszać, aczkolwiek kara finansowa by się przydała Ktoś musi Małeckiego wychowywać, jak nie trener to komisja ligi! W ostatnim meczu wystartował jak kogucik do zawodnika którego przed chwilą faulował, oraz obrzucił inwektywami dużo starszego Czyżniewskiego. Co następne ? Jebnie z baśki jak Zidane przeciwnikowi gdy ten go sfauluje/obrazi? Lepiej dusić takie zachowania w zalążku, zanim w ważnym meczu Małemu znowu puszczą nerwy i będziemy kończyć spotkanie w "10" . Żeby nie było: Lubię i szanuje Małego za grę i wypowiedzi o Wiśle - aczkolwiek należy rozróżnić waleczność na boisku (SOBOL) od zwykłego prostata (Mały :( )
|
Żal Cię czytać kolego.... a Tobie by się kara finansowa nie przydała za sianie nagonki na piłkarzy Wisły?
PS
Ile dostał czerwieni Mały a ile Sobol?