Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 25.08.2009, 19:43
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz jak dokładnie wyglądała sytuacja to się nie udzielaj. Nie powinni go zawieszać, aczkolwiek kara finansowa by się przydała Ktoś musi Małeckiego wychowywać, jak nie trener to komisja ligi! W ostatnim meczu wystartował jak kogucik do zawodnika którego przed chwilą faulował, oraz obrzucił inwektywami dużo starszego Czyżniewskiego. Co następne ? Jebnie z baśki jak Zidane przeciwnikowi gdy ten go sfauluje/obrazi? Lepiej dusić takie zachowania w zalążku, zanim w ważnym meczu Małemu znowu puszczą nerwy i będziemy kończyć spotkanie w "10" . Żeby nie było: Lubię i szanuje Małego za grę i wypowiedzi o Wiśle - aczkolwiek należy rozróżnić waleczność na boisku (SOBOL) od zwykłego prostata (Mały :( )
Żal Cię czytać kolego.... a Tobie by się kara finansowa nie przydała za sianie nagonki na piłkarzy Wisły?

PS
Ile dostał czerwieni Mały a ile Sobol?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.08.2009 o godz. 19:51.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując