Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 25.08.2009, 19:32
No mam nadzieje że w czwartek kupie jeszcze bilet ;-)
PS: Czy kibice Jagi otrzymali bilety tak jak to było rok temu Czy nie zobaczymy ich u nas
Odpowiedz cytując