Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15867
Stary 25.08.2009, 19:23
Wersja wg Białońskiego

Cytat:
Jak udało nam się dowiedzieć, Fulham nie kupi Pawła Brożka. Dzisiaj klub angielskiej Premier League zrezygnował z transferu najlepszego strzelca mistrzów Polski.
W miniony piątek przedstawiciele Fulham negocjowali z władzami Wisły (szef rady nadzorczej Ryszard Pilch i dyrektor sportowy Jacek Bednarz). Ustalono kwotę odstępnego - 2,5 mln euro, a także sposób dokonania płatności. Po meczu Arka - Wisła Fulham porozumiało się też z menedżerem "Brozia" co do jego kontraktu. Na tym strony się pożegnały i dały sobie czas do dzisiaj na podjęcie decyzji.
Okazuje się, że Fulham postanowiło nie kupować Pawła Brożka. Menedżer ekipy Roy Hodgson uznał, że poszukuje napastnika innego typu.
Może strzelającego typu
Odpowiedz cytując