|
Senior Member
Offline
|
|
Wersja wg Białońskiego
Cytat:
Jak udało nam się dowiedzieć, Fulham nie kupi Pawła Brożka. Dzisiaj klub angielskiej Premier League zrezygnował z transferu najlepszego strzelca mistrzów Polski.
W miniony piątek przedstawiciele Fulham negocjowali z władzami Wisły (szef rady nadzorczej Ryszard Pilch i dyrektor sportowy Jacek Bednarz). Ustalono kwotę odstępnego - 2,5 mln euro, a także sposób dokonania płatności. Po meczu Arka - Wisła Fulham porozumiało się też z menedżerem "Brozia" co do jego kontraktu. Na tym strony się pożegnały i dały sobie czas do dzisiaj na podjęcie decyzji.
Okazuje się, że Fulham postanowiło nie kupować Pawła Brożka. Menedżer ekipy Roy Hodgson uznał, że poszukuje napastnika innego typu.
|
Może strzelającego typu 
|
|