Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.08.2009, 19:08
o kurna wykładam 100 zł i biore Wiślacką edycje nie ma bata kupuje w tym roku! Może usłyszymy w komentarzu angielskim "Wiślacke"nazwiska

Edit:Marcelo Brazylią hahha jaka zabawa Singlar i Jirsak wymiatają A Maciej Skorża to co? Fm? xD





Oby tak w relau
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.08.2009 o godz. 19:15.