Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15860
Stary 25.08.2009, 19:05
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam i się zastanawiam gdzie większość tu piszących ma mózg,

oczywiście, że Brożek nie zrezygnował TYLKO Fulham olało transfer widząc jaką padakę gra od początku tego sezonu w polskiej lidze, gość, który nie bije swoich rywalów na głowę i nie wkręca ich w ziemie z zamkniętymi oczami nie może być piłkarzem nawet ostatniej drużyny w premiership.

Przejrzeli na oczy i zobaczyli, że 2,5mln poszłoby w błoto.

Co do Brożka to łatwo można wywnioskować po jego wypowiedziach, że pali się do wyjazdu, zresztą po meczu z Arką powiedział MAM NADZIEJĘ, więc nie wiem skąd domysły, że zrezygnował, zresztą oddanie koszulki kibicom co u niego zdarza się rzadziej niż strzelanie goli w tej rundzie mówi samo za siebie....

A może poprostu się przejęzyczył? Chciał powiedzieć, że ma nadzieje, że sprawa transferu znajdzie szybko finał, a nie ze ma nadzieje że wyjedzie? A już hieny się zleciały i mówią, że już chce uciekać z Wisły..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując