Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10644
Stary 25.08.2009, 18:47
Jak we wrzesniu wyglada sytuacja z noclegami w Zakopocu,na szlakach itd.


Niby koniec sezonu() a jednak wrzesien zwykle jest jeszce ladny i w miare cieply ,ale ludzi na szlakach chyba nie tyle co lipiec/sierpien

(pytam tych co maja jakies porownie np z 2008 rokiem )



Bo wreszcie chcialbym w spokoju i kulturalnie dostac sie do Morskiego Oka
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.08.2009 o godz. 18:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując