Jak we wrzesniu wyglada sytuacja z noclegami w Zakopocu,na szlakach itd.
Niby koniec sezonu(

) a jednak wrzesien zwykle jest jeszce ladny i w miare cieply ,ale ludzi na szlakach chyba nie tyle co lipiec/sierpien
(pytam tych co maja jakies porownie np z 2008 rokiem

)
Bo wreszcie chcialbym w spokoju i kulturalnie dostac sie do Morskiego Oka