|
No niestety ale w Anglii napastnik musi biegać tyle co np. Rooney. Dobrze, że /oby nigdy nie było/ nie mamy takich problemów jak L, że ich czołowy piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu i pewnie za jakieś 300tys Euro wyląduje w Iraklisie.
Ostatnio edytowane przez Selene : 25.08.2009 o godz. 18:23.
|