Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15854
Stary 25.08.2009, 18:21
No niestety ale w Anglii napastnik musi biegać tyle co np. Rooney. Dobrze, że /oby nigdy nie było/ nie mamy takich problemów jak L, że ich czołowy piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu i pewnie za jakieś 300tys Euro wyląduje w Iraklisie.
Ostatnio edytowane przez Selene : 25.08.2009 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując