Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 25.08.2009, 17:59
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Przed sezonem nie spodziewałem się że mecz z Jagiellonią będzie meczem na szczycie... Przynajmniej takim by był gdyby nie ujemne punkty naszych najbliższych rywali.

Jagiellonia grała do tej pory słabo na wyjazdach więc normalnie bym się jakoś specjalnie o ten mecz nie obawiał, ale są "na gazie" i szykuje się wyrównany mecz, stawiam na jakieś 1:1 może, chociaż jeśli Brożek rzeczywiście by został to może uda się nam zgarnąć 3 pkt.

.



W tym sezonie gramy wszytsko na wyjezdzie wiec tak naprawde kazdy mecz to bedzie zagadka.

Mowil o tym Probierz w Orange Sport....jakby ten mecz byl w Krakowie to by sie Wisly bał,mowil o super kiibicach i dopingu...

Ale ze ten mecz gramy gdzie gramy...wg niego samego bedzie Jadze duzo latwiej.Nie ma tego psychologicznego czynnika WIsla-- ,ktorym byl stadion i fanatyczni kibice..i dlatego kazdy mecz w Sosnowcu to bedzie "jajko-niespodzianka"(oczywiscie szacunek dla tych co jezdzą,i dla tych co zamierzaja jezdzic-pomozmy chlopakom w tym trudnym sezonie)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując