Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.08.2009, 16:05
Do tego meczu trzeba podejsc spokojnie , pamietam jak rok temu po paru kolejkach rewelacja podobnie jak teraz Jaga , była Arka , jak sie skonczyło wszyscy wiedzą . Stawiam na 2:0 dla nas
Odpowiedz cytując