Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
15846
25.08.2009, 15:56
prawdopodobnie wszystkiego dowiemy się w niedziele w canal+ bo Paweł będzie gościem w programie liga +ekstra
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK