KuLwIk napisał(a):

Może jednak zdecydował się zostać w Wiśle
|
Albo przejrzał ten temat na forum i stwierdził: "pier*olę, kilku malkontentom muszę coś jeszcze udowodnić"
Taka smutna ironia w kierunku osób, które twierdzą, że Brożek to piłkarz przeciętny (o zgrozo!) nawet na ligę polską.