Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15842
Stary 25.08.2009, 15:49
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Może jednak zdecydował się zostać w Wiśle
Albo przejrzał ten temat na forum i stwierdził: "pier*olę, kilku malkontentom muszę coś jeszcze udowodnić"

Taka smutna ironia w kierunku osób, które twierdzą, że Brożek to piłkarz przeciętny (o zgrozo!) nawet na ligę polską.
Odpowiedz cytując