|
Tak jak Smuda mówił w C+ chciał podpisać kontrakt na dłużej z różnymi klauzulami, a nie taki z możliwością zwolnienia go po miesiącu pracy. Radolsky nie wiem gdzie był, ale pewnie weźmie każde pieniądze z pocałowaniem ręki, nawet jak w perspektywie widzi swoje zwolnienie na gwiazdkę.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
|