Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 25.08.2009, 14:18
No to trochę po ch*** się Fulham zachowało, nie lubię takiego robienia w jajo.

Skoro Smuda wolny to czekam aż zmieni naszego Jasia jakimś cudem.

Starego z repry tak szybko nie wyrzucą niestety. Pikniki nadal go wielbią :/ A nawet jeśli wyrzucą to PZPN zaserwuje nam tego ANTYtrenera Majewskiego bo będzie grzecznym pieskiem, słuchającym poleceń.
Ostatnio edytowane przez Marcin(L) : 25.08.2009 o godz. 14:20.
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując