Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15817
Stary 25.08.2009, 13:47
Zobaczymy, czy news o wycofaniu się Fulham znajdzie odbicie w rzeczywistości. Mam nadzieję, że nie jest to tylko jakiś element gry mającej na celu obniżenie ceny za zawodnika lub podbicie prowizji dla Osucha.

Najlepiej byłoby, aby Brożka udało się sprzedać gdzieś na wschód - niewątpliwie tam Wisła mogłaby liczyć na największe pieniądze. Ale na razie o żadnych ofertach stamtąd nie słyszymy (żartując: może Ruscy dają za małą prowizję Osuchowi? ), Brożek też nie pomaga sobie słabą postawą na początku sezonu. Inna sprawa, że kluby zza wschodniej granicy najwiecej pieniędzy na nowych zawodników wydają w zimie, kiedy kończy sie u nich sezon.

Sprawa zastępstwa dla Brożka - najważniejsze jest dobro i interes klubu, a nie kibicowskie sympatie. Dlatego jeśli Skorża widziałby w tej roli Janczyka, to proponuję mu zaufać, a nie mądrzyć się i szaleć z opowiadaniami o jakimś całowaniu L-ki.

Tak, też wolałbym kogoś znacznie lepszego niż Janczyk. Ale wątpię, aby na takiego zawodnika były szanse. Nie można zostać tylko z Ćwielongiem i Małeckim oraz nie wiadomo jak długo dochodzącym do siebie po kontuzji Boguskim, który w pełni formy po tak długiej absencji może być dopiero na wiosnę.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując