Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15808
Stary 25.08.2009, 13:31
PROSPERO napisał(a):Wyświetl post

Bo w Bełchatowie nie ma kto mu dogrywać piłek;/ Widziałeś mecz Honduras - Kostaryka ?
to po co temu Gargule płaciliśmy taką kasę ?
Odpowiedz cytując